اولین اپلیکیشن در خصوص هر انچه در خصوص هایفو که باید بدانید. توضیحات کامل در اپلیکیشن هایفو تراپی .دریافت تخفیف جهت هایفوتراپی .توسط شخص پزشک متخصص انجام میشود .

کاندیدای مناسب برای انجام هایفوتراپی

بر اساس مطالعات انجام‌شده، هایفو در موارد شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست، اثربخشی قابل‌ملاحظه‌ای دارد ولی انجام آن در موارد افتادگی‌های بسیار شدید پوست، شاید کمتر مؤثر باشد. در موارد افتادگی‌های شدید، براساس وضعیت عمومی مانند سن، بیماری‌های زمینه‌ای و ترجیح فرد مراجعه‌کننده، باید در مورد انجام جراحی یا هایفو تصمیم گرفت. از طرفی در افرادی که به هر دلیل مانند وجود بیماری‌های زمینه‌ای یا حتی ترس از جراحی، مایل به انجام جراحی‌های لیفتینگ نمی‌باشند، هایفو انتخاب مناسبی برای بهبود افتادگی پوست می‌باشد.

 بنابراین تقریبا بیشتر افرادی که دچار افتادگی پوست صورت شده اند یا به دنبال لیفت پوست صورت خود هستند و آمادگی لازم برای انجام عمل جراحی را ندارند، افراد مناسب برای استفاده از روش هایفوتراپی هستند. علاوه بر این امکان استفاده از این روش برای همه انوع پوست وجود دارد.

 موارد منع درمان و عوارض احتمالی آن

باز شدن زخم‌ها یا جراحت‌های پوستی

 ایجاد مشکل برای کسانی که از ایمپلنت یا پروتز برای صورت یا گردن خود استفاده کرده‌اند (هیچ مشکلی در این رابطه برای افرادی که از ایمپلنت دندان استفاده کرده‌اند، ایجاد نمی‌شود)

تداخل با ابزارهای الکتریکی کاشته شده در بدن

منع مصرف برای دو هفته پس از تزریق بوتاکس

منع مصرف برای زنان باردار یا زنان شیرده

منع مصرف برای موارد ابتلا به بیماری‌های سیستمیک فعال یا بیماری‌های پوستی که می‌توانند مانع ترمیم پوست شوند.

هزینه

معمولا هزینه‌ هایفوتراپی بستگی به تجهیزات و امکانات درمان و نیز هزینه پزشکان دارد. موضوع مهمی که قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهد، این است که چه بخشی از بدن شما نیاز به درمان دارد و چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است.جهت دانلود روی لگوی کلیک نمایید.